Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő kollégákat keresünk részmunkaidőbe,angol nyelvismerettel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ercsi
2018. 04. 24. 15:11

Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi részmunkaidős (6 órás) pozícióba: Könyvelő

Feladatok:
• Bankok könyvelése
• Bankok ellenőrzése (Excel táblával)
• Vevő – szállító nyitott tételek vezetése, áreltérések vezetése, részletezése, egyeztetése
• Havi belső jelentések elkészítésében való részvétel
• Pénztár ellenőrzés
• Saját gépkocsi használat elszámolása
• ÁFA bevalláshoz belföldi szállítói számlák és pénztár ellenőrzése
• Féléves és éves auditban való részvétel
• Szabadság alatti helyettesítés
• Posta bontása
• Számla iktatás

Elvárások:
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
• Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Önállóság, proaktivitás

Előny:
• Felsőfokú végzettség
• Mérlegképes könyvelői regisztráció
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
SAP ismeret

Amit kínálunk:
• 6 órás részmunkaidő, és ennek megfelelő versenyképes bér
• Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
• Teljesítményalapú bónusz
• Cafeteria juttatás
• Kedvezményes meleg étkezés
• Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf52891@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése